Головна сторінка » Бібліотечні заходи

Великій Перемозі присвячується

Напередодні свята - Дня Перемоги, співробітники Центральної бібліотеки ім. В.Г. Короленка провели в Пансіонаті для ветеранів війни та праці № 1 літературно - музичний вечір «З пам'яттю про Незабутнє», підготувавши для підопічних святкову програму.

Відкрила захід бібліотекар Тетяна Луніна, розповівши про історію написання відомих і улюблених пісень, про долі їхніх авторів і виконавців. Кожна історія створення пісні і кожен уривок, який лунав знаходив особливий відгук у серцях слухачів, вони підспівували куплет за куплетом під знайомі мінорні ноти.

Кульмінацією зустрічі для дорогих ветеранів став виступ маріупольського виконавця ретро - пісень і віршів - Павла Гаврилюка. Його виконання до болю знайомих пісень молодості, надихнуло підопічних пансіонату танцювати прямо за столами. А пронизуюче до мурашок декларування віршів дало привід задуматися про головні життєві цінності.

Зустріч пройшла в теплій і щирій атмосфері. Як зізналися самі слухачі: «Бібліотекарі подарували нам заряд бадьорості на цілий рік!»

1

 

13 Травня 2018